Hakkımızda

1988 yılından bu yana afyon ve çevresinde halkımıza hizmet veren firmamız, artık tüm ülke geneline büyük çaplı hizmet sunmaya başlamıştır. Bilindiği üzere işlenmiş gıdalar ve et ürünleri mutlaka büyük bir özenle seçilmelidir. Aksi halde insan sağlığını tehlikeye atacak sonuçlar doğurabilir. Bunun en büyük nedeni ise sucuk ve pastırma gibi gıdalarda kullanılan hayvanların doğal büyüme ve beslenme alışkanlıklarının tamamen değiştirilmesidir. Avşar çiftliği olarak sizlere sunmakta olduğumuz ürünlerimiz için kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanların etlerini kullanıyoruz. Bu sayede her zaman doğal ve kaliteli et üretimi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Özellikle internet sitemizde yer alan her ürün için kendi üretimimiz olan etleri kullandığımız için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Afyon’un ünlü sucuk lezzeti ve yılların bizlere kattığı deneyimler ile sizlere her daim en lezzetli ürünleri gönderiyoruz. Ürünlerimiz dışarıdan ya da yurt dışından ithal edilen hayvanların etlerinden olmayıp, kendi doğal yöntemlerle yetiştirdiğimiz hayvanların etlerindendir. Çiftliğimizde yer alan hayvanlar için her daim veteriner kontrolleri yapılmakta olup, daha lezzetli ve daha sağlıklı et üretimi için 7 / 24 yoğun mesaimiz ile çalışmaktayız. 

Sizlere lezzetli, işlenmiş et ürünleri göndermekle beraber, aynı zamanda da hijyenik ortamda kesimi yapılan sucuk, pastırma ve kavurma gibi envai çeşit lezzetleri bir arada sunmaktayız. Tamamen İslami koşullara göre kesilen büyük başların etleri ile ürünlerimizi hazırlamaktayız. %100 kırmızı etlerimizle hizmet vermekteyiz. Bu nedenle ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. 

Çiftliğimizde sütten yetişen hayvanlarımızın genel sağlık kontrolleri ve rutin sağlık kontrolleri uzman veterinerlerimizce yapılır. Günlük kesim ile elde ettiğimiz ürünlerimizi sağlıkla ve afiyetle tüketebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı