Lokum

Yıllardan beri gelen, nesilden nesile aktarılan bir lezzet olan lokum gönüllere taht kuruyor. Afyon lokumu ülkemizde çok bilindik bir lezzettir . 7’den 70’e herkesin sevdiği, damaklarımızı tatlandıran, kahvelerimizi şenlendiren lezzet olan lokum, Avşar Çiftliği'nden lezzet sizlerle buluşuyor. Lokumun en lezzetli ve en sağlıklı hali sizleri bekliyor. %100 doğal, herhangi bir katkı maddesi içermeyen lokumumuz deneyenleri tarafından çok seviliyor.

Herkesin damak zevkine uygun olacak şekilde lokum türümüz mevcut bulunmaktadır. %100 doğal sütten elde edilen kaymak, sizler için lokum haline getiriliyor. Ayrıca bu kaymaklı lokumu farklı tatlarla denemek isteyen müşterilerimiz için de çeşitlerimiz mevut bulunmakta.

Bunlar: Fıstık Ezmeli Lokum, Tel Kadayıflı Çikolatalı Sultan Lokum, Haşhaşlı Sultan Lokum, Çikolatalı Sultan Lokum, Antep Fıstıklı Sultan Lokum, Cevizli Sultan Lokum, Tel Kadayıflı Kaymaklı Sultan Lokum, Fındıklı Sultan Lokum, Tel Kadayıflı Kaymaklı Sultan Lokum, Kaymaklı Sultan Lokum, Antep Fıstıklı Kaymaklı Lokum, Bademli Beyaz Çikolatalı Lokumdur. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Bu sayede hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Lokum Çeşitleri

Oldukça sevilen bir lezzet olan lokumun birçok çeşidini siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz. Afyon lokumu ülkemizde çok bilindik bir lezzettir. Lokumun en lezzetli halini Avşar Çiftliği'nden sizler ile buluşturuyoruz. Lokumun en doğal halini farklı lezzet tatları ile birleştirerek sizlerin gönüllerine taht kuruyoruz. Oldukça çeşitli ürünlerimiz sayesinde siz de mutlaka kendi damak zevkinize en uygun lokumu bulacaksınız. Lokum çeşitlerimiz şöyledir:

Bademli Beyaz Çikolatalı Lokum: Afyonun o meşhur, doğal, katkısız kaymağını badem ve beyaz çikolata lezzetiyle buluşturduk. Ortaya damakları şenlendirecek bir lezzet şöleni çıkardık. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Bu sayede hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Kaymaklı Sultan Lokum: Özellikle sade lokum sevenler bu lezzete bayılacaklar. Afyon lokumu ülkemizde çok bilindik bir lezzettir. Afyon lokumu denilince de akla kaymaklı sultan lokumu gelir. İçi doğal kaymak ve dışı Hindistan cevizi ile kaplı lezzet gönülleri fethediyor.

Antep Fıstıklı Kaymaklı Lokum: Kahvenin yanında vazgeçilmez lezzet olan fıstıklı lokum, tamamen doğal katkısız kaymaktan üretilmektedir. Gönül rahatlığı tüketebilirsiniz. Hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Tel Kadayıflı Kaymaklı Sultan Lokum: Çıtır çıtır bir lezzet olan kadayıfın %100 doğal sütten elde edilen kaymakla buluştuğu muhteşem bir lezzet şöleni

Fındıklı Sultan Lokum: Fındığın ve tamamen doğal kaymağın bir araya gelerek oluşturduğu bir damak lezzeti. Temiz içeriği sayesinde gönül rahatlığı tüketebilirsiniz. Hem doğallığın hem de lokumun enfes lezzetine varacaksınız. Avşar Çiftliğinden lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Antep Fıstıklı Sultan Lokum: Fıstığın ve doğal kaymağın birleşerek gönülleri fethettiği lezzet.

Cevizli Sultan Lokum: Cevizin ve katkısız kaymağımızı birleştirerek ortaya sizler için bu lezzeti çıkardık.

Çikolatalı Sultan Lokum: Çikolatayı kim sevmez ki? Hele ki kaymakla birleşince yemeğe doyulmaz. Sizler için doğal kaymağımızı nefis çikolatayla birleştirdik.

Tel Kadayıflı Çikolatalı Sultan Lokum: Kadayıf, çikolata ve kaymak… Bu muhteşem üçlüyü sizler için birleştirerek ortaya bir lezzet şöleni çıkardık. Hem gözünüze hem damağınıza hem de midenize hitap edecek bir lezzet… Gönül rahatlığı tüketebilirsiniz. Koruyucu ve katkı maddesi içermez. Bu sayede hem doğallığın hem de lokumun muhteşem lezzetine varacaksınız.

Haşhaşlı Sultan Lokum: Daha önce denemeyenleri mutlaka denemeye davet ediyoruz. Haşhaşı ve doğal kaymağımızı birleştirip ortaya bir lezzet çıkardık. Gönül rahatlığı tüketebilirsiniz. Hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Fıstık Ezmeli Lokum: Fıstık ezmesi sevmeyen var mı? İşte bu lezzeti doğal sütten elde edilmiş kaymaklarımızla birleştirdik. Sizler için ortaya bir lezzet bombası çıkardık. Avşar Çiftliğinden lezzet sizlerle buluşuyor Bu lezzet ile sizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

İşte birçok çeşidi olan lokumumuzdan sizin damak zevkinize hitap eden hangisi? Avşar Çiftliğinden gelen lezzet ve doğallık için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Bu sayede hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Kaymaklı Lokum

Ayrıca bu kaymaklı lokumu farklı tatlarla denemek isteyen müşterilerimiz için de çeşitlerimiz mevut bulunmakta. Antep fıstıklı kaymaklı lokum ve tel kadayıflı kaymaklı lokum, müşterilerimizin oldukça ilgisini gören çeşitlerimizdir. Onlar da aynı şekilde tamamen doğaldır, herhangi bir katkı maddesi içermezler.

Gönül rahatlığıyla bu lezzetin keyfini çıkarmak size kalır. Çıtır çıtır bir lezzet olan kadayıfın %100 doğal sütten elde edilen kaymağımızın buluştuğu muhteşem bir lezzet şöleni sizlere farklı bir tat olacaktır. Tercihinizi fıstıktan yana kullanırsanız da Antep fıstıklarının kaymakla birleştiği, harika bir lezzet olan Antep fıstıklı kaymaklı lokum sizleri bekliyor.

Afyon Lokum

Lokum, herkesin oldukça sevdiği bir tatlıdır. Afyon lokumu ülkemizde çok bilindik bir lezzettir. Avşar Çiftliği’nden, siz değerli müşterilerimizin sağlığı adına en temiz şekilde hizmet vermektedir. Tamamen doğal sütlerden elde ettiğimiz kaymaklarımızı farklı lezzetlerle birleştirip sizler için lezzet şöleni hazırlıyoruz. Herkesin damak tadını düşünerek çeşitli lokumlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Fıstık Ezmeli Lokum, Tel Kadayıflı Çikolatalı Sultan Lokum, Haşhaşlı Sultan Lokum, Çikolatalı Sultan Lokum, Antep Fıstıklı Sultan Lokum, Cevizli Sultan Lokum, Tel Kadayıflı Kaymaklı Sultan Lokum, Fındıklı Sultan Lokum, Tel Kadayıflı Kaymaklı Sultan Lokum, Kaymaklı Sultan Lokum, Antep Fıstıklı Kaymaklı Lokum, Bademli Beyaz Çikolatalı Lokum bizim lokum çeşitlerimizdendir. Özellikle farklı bir lezzet arayışında olanlar, yeni tatlar denemeyi sevenlerin bayılacağı lezzetlerimiz: Tel Kadayıflı Çikolatalı Sultan Lokum, Bademli Beyaz Çikolatalı Lokum ve Haşhaşlı Sultan Lokum.

Bu lezzetleri gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Çünkü içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz, ürünlerimiz tamamen doğaldır. Avşar Çiftliği’nden , %100 doğal sütten elde edilen kaymağımız ile üretilen lokumlarımız sayesinde doğallığın da lezzetine varacaksınız.

Sultan Lokumu

Sultan Lokumu, özellikle ülkemizde epey sevilen bir lezzettir. 7’den 70’e herkes bu lezzete bayılır. Bizler de siz değerli müşterilerimiz için en doğal, en lezzetli sultan lokumlarını üretiyoruz. Tamamı ile doğal sütlerden elde ettiğimiz kaymaklarımızı farklı farklı lezzetler ile birleştirip sizler için bir lezzet şöleni sunuyoruz.. Herkesin damak tadının farklı olduğunu düşünerek farklı farklı lokum üretimi yapıyoruz. Birçok çeşitte, doğal, katkısız lokumlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Kaymaklı sultan lokumu en çok bilinen tattır. Tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Dışı da enfes hindistan cevizi ile kaplanmıştır. Farklı tatlar denemeniz açısından biz de çeşitli ürünleri Avşar Çiftliği’nden piyasaya sunmaktayız.

Farklılıktan hoşlananlar, değişik türde tatlar denemeyi seven müşterilerimiz Tel Kadayıflı Çikolatalı Sultan Lokum, Bademli Beyaz Çikolatalı Lokum ve Haşhaşlı Sultan Lokumu oldukça büyük ilgiyle karşılıyorlar. Bu ürünlerimiz de tamamıyla doğal içeriğe sahiptir. Herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermezler. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Bu sayede hem doğallığın hem de lokumun lezzetine varacaksınız.

Lokum Fiyatları

Ülke genelinde en çok bilinen, en çok ilgi gören lokum kaymaklı lokumdur. Lokum tercihini sadeden yana kullanan kişilerin en çok tercih ettiği lezzeti kaymaklı lokum oluyor. .Avşar Çiftliğinden lezzet sizlerle buluşuyor. %100 doğal sütümüzden elde edilen kaymak, sizler için lokum haline getiriliyor. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan Lokumlar taze bir şekilde teslim edilmektedir. 

Lokum fiyatları kullanılan malzemelere göre değişmekte olup ayrıntılı bilgi için Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı