Kavurma

Kavurma deyince aklımıza ilk gelen Kurban Bayramları oluyor. Kurban Bayramlarında dualarla kesilen etlerin taze taze pişirilmesi ile yapılan kavurmanın tadı her daim damağımızda kalıyor. Belki de kurban bayramları dışında başka hiçbir zaman o taze kavurmaların lezzetini bulamıyoruz. En lezzetli sofralar şüphesiz ki bayram sofralarıdır. Sevdikleriniz ile bir araya gelmenizi en büyük keyif ile birleştiren bayramların en lezzetlisi Kurban Bayramı ise kavurmaya kavuştuğumuz anı temsil eder. Öyle ki ev yapımı kavurma tadını aratmayacak ürünleri bulmak piyasanın ekonomik görünümlü kalitesiz etten sakatat karıştırılarak elde edilen ürünleri ile imkansız görünmektedir. Avşar Çiftlik güvencesi ile üretilen kavurmalar ise doğal ortamlarında yetiştirilen büyük başlardan üretilerek, yüzde yüz kırmızı et ürün ile ev lezzetini size tattıracaktır. Alışkın olduğumuz kavurmanın lezzeti tazecik etten gelmektedir. Bayramlarda dualarla özene bezene seçilip yine dualarla özenle kesilen hayvanın taptaze eti yapılan yemeğe lezzetini verir. Avşar Çiftliği’nden sizlere alışkın olduğunuz özenle bakılan hayvanların özenle hazırlanan kavurması %100 doğal içeriği ile sunuluyor. Avşar Çiftliği üretimde kullanmak üzere yetiştirdiği büyükbaş hayvanları doğal ortamlarından asla koparmaz. Hayvanları katkısız yemlerle besler ve doğal yaşamlarına saygı duyar. Avşar Çiftliği’nin kalite ve güvencesi ile sofralarınızda geleneksel dana kavurma lezzetini yaşatabilir.

Avşar Çiftliği 1988’den bu yana alanında ve sektöründe edindiği tecrübe ile üretimde kullandığı hayvanları sütten itibaren özenle yetiştirmekte ve her hayvanının düzenli olarak uzmanlar tarafından kontrollerini yaptırmaktadır. Ürünler günlük kesilmiş etlerden üretilmektedir. Kendi bünyesinde uzman kadrosunda bulundurduğu profesyonel veterinerler tüm hayvanların sağlık durumlarını düzenli olarak kontrol etmektedirler. Sürekli kontrol edilen büyükbaş hayvanların kesimleri İslami gerekliliklere uygun olarak yapılmaktadır. Avşar Çiftliği’nden sofralarınıza sunulan %100 doğal kavurma tamamen helal kesim olup tıpkı bayramlardaki lezzetini korumaktadır. Çiftliğin mis gibi havası en doğal yemleri ve beslenme şekilleri ile yetiştirdiği büyükbaş hayvanların gösterdiği özeni tüm üretim süreçlerine de yansıtan Avşar Çiftliği temiz ve sağlıklı ürünler için arayışınızı sonlandırıyor.

Lezzetli Kavurma Çeşitleri

Mutfağımızın en bilindik ve sevilen üyelerinden kavurma, Avşar Çiftliği tarafından İslami koşullarda hazırlanarak tamamen kırmızı et içeriği ile güvenilir bir tercihtir. Uzman kadromuz tarafından hijyen ve sağlık kurallarına istisnasız uyularak hazırlanan kavurma en uygun büyükbaş hayvandan elde edilen günlük kesim etle hazırlanır ve el değmeden paketlenir. Lezzetini hijyenle buluşturmak için mis gibi kavurmayı iyi şekilde saklamak da önemlidir. Sofralarınıza en taze haliyle gelebilmesi için çeşitli şekillerde doğallığı bozulmadan paketlenir, sizlere ulaştırılır. Sizler için de saklaması kullanması en kolay olabilecek şekillerde blok olarak, dilimli olarak, konserve olarak üretilebilmektedir. Taptaze günlük kesilmiş kırmızı etten hijyenik bir şekilde hazırlanan kavurma, Avşar Çiftliği’nin el değmeden paketlenmiş güvencesi ile size ve sevdiklerinize alışkın olduğunuz lezzeti her daim sunuyor.

Kurban Bayramının geleneksel lezzeti farklı tatlarla sofranızda. İster yumurtada, lezzetli peynirlerinizle tostlarınızda, isterseniz Türk usulü ev yapımı pizzalarınızda ya da pilavın yanında eşsiz et sadeliği ile yemeye doyamayacağınız bir lezzet şöleni olacak. Kolay pişirmenin keyfine varın. Sıkıştırılmış ve havası alınmış biçimde paketlenmiş kavurmalarla hızlı yemek hazırlamak çok kolay. Ev ekonomisini düşünürken lezzetinizden ve sağlığınızdan ödün vermeyin. Ürünlerin içerisinde kötü bir sürprizle karşılaşmayın. Katkı maddesi olmadan ve saf kırmızı et dışında hiçbir şey, örneğin sakatat gibi, kullanılmadan hazırlanan kavurmalarla damağınızın tadı yerinde kalsın.

Çiftlikten Sofralara Geleneksel Dana Kavurma

Avşar Çiftliği’nin helal kesim kırmızı etlerden ürettiği kavurma ile sofralarınızı her gün bayram ziyafetine çevirebilirsiniz. Tazecik dana etinden üretilen dana kavurma, Avşar Çiftliği’nin özenli profesyonel ekibi tarafından İslami teamüllere uygun olarak kesilen etlerden hijyen koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Geleneksel dana kavurmanın lezzeti yalnızca bayramlara özgü kalmasın diye çiftlikten sofranıza kadar gelen kaliteli hizmetin tadını çıkarmak Avşar Çiftliği güvencesi ile mümkün oluyor. Geleneksel Türk mutfağında dana kavurmanın kullanılmayacağı alan nerdeyse yok gibidir. Dana kavurmanın taze lezzetini yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İsterseniz yumurta ve omletlerde, isterseniz de yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Sade olarak da tüketebileceğiniz dana kavurma çiftliğin güvenilir ellerinden sizlere lezzeti garanti ediyor. Doğal ortamlarında yetişen büyükbaş hayvanlarla sağlığınızı korumak için en güzel kavurmalara Avşar Çiftliği ile ulaşın. Afyon’dan başlayan hikayesi tüm Türkiye’ye yayılan lezzeti ile Avşar Çiftliği sizlere kaliteyi sunuyor.

 

Avşar Çiftliği Kavurma Satın Al

Helal kesim kırmız etlerden hiçbir katkı maddesi eklenmeden elde edilen dana kavurma ile sevdiklerinizin gönlünde taht kuran sofralar hazırlayabilirsiniz. Avşar Çiftliği 1988’de kuruluşundan bu yana Afyonkarahisar’da hizmet vermekte olup, şimdilerde tüm Türkiye’ye açılmış bulunmaktadır. İster gidip yerinden alabileceğiniz gibi isterseniz de online olarak internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Avşar Çiftliği’nin senelerin tecrübesi ile vermekte olduğu hizmetten yararlanmak mümkündür. En lezzetli ve et kalitesi dillere destan olan Avşar Çiftlik kavurmalarına internet üzerinden de ulaşmak mümkün. Dilerseniz internet alışverişlerinizde hızlı sepete ekleyebilir, kolayca ürünü teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin de mevcut olması hasebiyle, en güzel kavurmayı seçin, kapınıza kadar teslim edelim. Sağlıklı ve helal kesim ürünlere ulaşmak hiç bu kadar kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik olmamıştı.

Kapınıza kadar gelen hizmet yelpazesi ile hem kendiniz hem ailenizi sağlıkla ve mutlulukla lezzet ile tanıştırın. Cazip fiyatlarla kaliteye ulaşmak mümkün. Afyon’da üretilen ürünler, aileniz ve sevdikleriniz ile kurduğunuz sofralarda yüzde yüz doğal ve katkısız, tamamen kırmızı et ile üretilmiş kavurmalar Avşar Çiftlik güvencesi ile sizlerle. Geleneksel üretimin sunduğu alışkın olduğumuz geleneksel tatlarını Avşar Çiftliği güvencesi ile edinebilirsiniz. İnternet üzerinden verebileceğiniz siparişlerde ürünleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sofralarınızda ailenizle yahut sevdiklerinizle güvenle tüketebileceğiniz et ürünleri için Avşar Çiftliği ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz haftanın her günü sizlerle ilgilenmek üzere hizmet vermektedir.

Kavurma Fiyatları

Günlük kesimle İslami teamüllere uygun işlemleri bir araya getiren Avşar Çiftliği tazecik kırmızı etle harmanladığı ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Yetiştirme, besleme ve üretimde sağladığı kaliteyi kavurma fiyatlarına da yansıtan Avşar Çiftliği müşteri memnuniyetini merkeze alan bir hizmet anlayışı sunuyor. İyi ete ulaşmak herkesin hakkıdır. Buradan yola çıkarak Avşar Çiftliği tecrübesine dayalı kaliteli ürünlerini tüm Türkiye’ye güvenle ve en uygun fiyatlar ile dağıtıyor. Mutfakta kullanım alanları çok çeşitli olan kavurmayı her daim tüketebilmeniz için uzun raf ömrü ile en uygun fiyatı Avşar Çiftliği sizler için bir araya getirdi. İster tostlarınızda, ister yemeklerinizde, isterseniz kahvaltılarınızda her zaman kullanabilirsiniz. Tazecik dana kavurmanın lezzetini her zaman dolabınızda Avşar Çiftliği güvencesi ile ulaşılabilir fiyatlarda saklayabilirsiniz. Ekonomik olsun diye ucuza kaçmadan sağlığınızı düşünün. Özellikle kalp damar tıkanıklıkları, kolesterol, yüksek tansiyon gibi pek çok sağlık problemini ortaya çıkaran sebeplerden biri hiç şüphesiz kalitesiz et ürünleridir. Katkı maddesi olmadan üretilen kavurmalar ile sağlığınızdan ödün vermeyin. Uygun fiyatlarla kalitenin adresi olan Avşar Çiftlik kavurmalarına ulaşmak mümkün. Sağlıklı ürünleri helal kesim yöntemleri ile birleştirin. Çiftlik ortamında yetişen hayvanlar ile fabrikasyon olmayan et ürünleri, sağlığınızı korurken lezzetten de ödün vermeden sofralarınıza kavurma şenliği yaşatabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı