Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)
Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)
Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)
Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)
Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)

Acılı Parmak Sucuk (500 Gr)

Fiyat : ₺380,00(KDV Dahil)

Afyonkarahisar'da Avşar Çiftliği'nin doğal ortamında, katkısız yemlerle beslenen besilik hayvanlarımızdan elde edilen kırmızı etle özenle hazırlandı. Ailenizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz Avşar Çiftliği Acılı Parmak Sucuk ürünümüzü aynı gün kargoya veriyoruz.

 

Bileşenler: Dana ve Manda Eti,Dana Yağı, Kimyon , Sarımsak, Kırmızıbiber, Karabiber, Dekstroz, Stabilizatör (Sodyum Polifosfat), Antioksidan (Askorbik Asit), Koruyucu (Nitritli Tuz).

 

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 2 aydır. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

 

Saklama Koşulları: 0◦C,+4◦C de muhafaza ediniz.Son tüketim tarihi 0◦C/+4◦C de orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Vakum ambalajından çıkartarak sucuğu buzdolabında ambalaj kağıtlarıyla sararak muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Paket açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketiniz.Kılıfından uzaklaştırarak direkt veya pişirilerek tüketilir.Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliği’ne ve İslami usullere uygun olarak üretilmiştir.  Kalite Yönetim Sistemimizin ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin standartlara uygunluğu belgelendirilmiştir.

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ (100 Gr. İçin)

Enerji (kj /kcal 1584 / 383
Yağ (g) 35,0
Doymuş yağ (g) 18,0
Karbonhidrat (g) 3,0
Şekerler (g) 0,5
Protein (g) 14,0
Tuz (g) 2,0
*Ortalama Değerlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE BELGELERİ

İşletmemiz TSE TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE TS OIC/SMIC 1 Helal Uygunluk Belgesi ve  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.

 

AVŞAR ÇİFTLİĞİ ACILI PARMAK SUCUK

Gıdanın Net Miktarı : 500 Gr.

İşletme Kayıt Numarası: TR-03-0381

Menşei : TÜRKİYE

 

 

Acılı Parmak Sucuk

Doğal ortamında yetiştirilmiş büyük baş hayvanlardan özel Afyonkarahisar geleneklerine göre üretilmiştir. Lezzetiyle ve kokusuyla herkesin büyülenmesini sağlayan Osmanlı döneminin kırk çeşit baharatıyla damakları şenlendiren acılı parmak sucuk, kahvaltıların baş tacı olacaktır.

 

Kasap Sucuk Lezzetinde! 

Kasap sucuk lezzetiyle Avşar Çiftliği özel üretimi olan, doğal ortamında yetişmiş sağlıklı hayvanlarla üretilen katkısız sucuk çeşididir. Afyonkarahisar’ın Osmanlı döneminden bugüne taşıdığı geleneksel lezzetimiz acılı sucuk, kahvaltıda ailenizle ve misafirlerinizle damaklarınızı şenlendirmenizi sağlayacaktır.

Avşar çiftlik özel mahsülleriyle, lezzetli ve geleneksel sucukların sofranıza eşlik ederken, büyüleyici tadıyla kasap sucuk çeşitleriyle tanışın. Yüz yıllık lezzet, acılı parmak sucuk sofralara layık, doğal tadıyla kısa zamanda elinize ulaşacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı