Dana Fermente Kangal Sucuk ( 500 GR )
Dana Fermente Kangal Sucuk ( 500 GR )
Dana Fermente Kangal Sucuk ( 500 GR )

Dana Fermente Kangal Sucuk ( 500 GR )

Fiyat : ₺255,00(KDV Dahil)

 

Dana Fermente Kangal Sucuk ( 500 GR ) Özellikleri

Afyonkarahisar'da Avşar Çiftliği'nin doğal ortamında, katkısız yemlerle beslenen besilik hayvanlarımızdan elde edilen kırmızı et ve baharatllarımızla özenle hazırlandı. Ailenizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz Avşar Çiftliği Dana Fermente Edilmiş Sucuğu sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. 

Bileşenler: Dana ve Manda Eti,Dana Yağı, Kimyon , Sarımsak, Kırmızıbiber, Karabiber, Dekstroz, Stabilizatör (Sodyum Polifosfat), Antioksidan (Askorbik Asit), Koruyucu (Nitritli Tuz).

 

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 2 aydır. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

 

Saklama Koşulları: 0◦C,+4◦C de muhafaza ediniz.Son tüketim tarihi 0◦C/+4◦C de orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Vakum ambalajından çıkartarak sucuğu buzdolabında ambalaj kağıtlarıyla sararak muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Paket açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketiniz.Kılıfından uzaklaştırarak direkt veya pişirilerek tüketilir.Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliği’ne ve İslami usullere uygun olarak üretilmiştir.  Kalite Yönetim Sistemimizin ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin standartlara uygunluğu belgelendirilmiştir.

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ (100 Gr. İçin)

Enerji (kj /kcal 1584 / 383
Yağ (g) 35,0
Doymuş yağ (g) 18,0
Karbonhidrat (g) 3,0
Şekerler (g) 0,5
Protein (g) 14,0
Tuz (g) 2,0
*Ortalama Değerlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE BELGELERİ
İşletmemiz TSE TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE TS OIC/SMIC 1 Helal Uygunluk Belgesi ve  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.

 

AVŞAR ÇİFTLİĞİ DANA FERMENTE SUCUK

Gıdanın Net Miktarı : 500 Gr.

İşletme Kayıt Numarası: TR-03-0381

Menşei : TÜRKİYE

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı