Dana Füme Roastbeff Sade 200 Gr
Dana Füme Roastbeff Sade 200 Gr

Dana Füme Roastbeff Sade 200 Gr

Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)

Dana Füme Roastbeff Sade 200 Gr

 

Çiftliğimizde katkısız ve GDO'suz yemlerle yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanlardan özenle seçilmiş dana but etlerinin tuz ve baharatlanarak, gürgen ve meşe odun talaşlarıyla tütsülenmesi ile üretilen Dana Füme Roastbeef , lezzetten ödün vermeyenler için sofraların vazgeçilmezi.... 

 

Bileşenler: Dana eti ve Yağı, Tuz, Baharat Karışımı, Lif, Dekstroz, Stabilizatör (E-451), Antioksidan Madde (E-300-E-301), Antimikrobiyal Madde (E-250) 

 

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 4 aydır. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

 

Saklama Koşulları: 0◦C,+4◦C de muhafaza ediniz.Son tüketim tarihi 0◦C/+4◦C de orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Vakum ambalajından çıkartarak buzdolabında ambalaj kağıtlarıyla sararak muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Paket açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketiniz. Direkt veya pişirilerek tüketilir.Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliği’ne ve İslami usullere uygun olarak üretilmiştir.  Kalite Yönetim Sistemimizin ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin standartlara uygunluğu belgelendirilmiştir.

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ (100 Gr. İçin)

Enerji (kj /kcal 160 /670
Yağ (g) 2,0
Doymuş yağ (g) 0
Karbonhidrat (g) 9,0
Şekerler (g) 0
Protein (g) 32,0
Tuz (g) 0,87
*Ortalama Değerlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE BELGELERİ
İşletmemiz TSE TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE TS OIC/SMIC 1 Helal Uygunluk Belgesi ve  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.

AVŞAR ÇİFTLİĞİ DANA FÜME ROASTBEFF SADE

Gıdanın Net Miktarı : 200 Gr.

İşletme Kayıt Numarası: TR-03-0381

Menşei : TÜRKİYE

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı