Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma
Yemeklik Pastırma (250 Gr)

Sırt (Kontrfile) Pastırma (250 Gr)

Fiyat : ₺185,00(KDV Dahil)

 

Afyonkarahisar'da Avşar Çiftliği'nin doğal ortamında, katkısız yemlerle beslenen besilik hayvanlarımızdan elde edilen kırmızı etle özenle hazırlandı. Ailenizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz Avşar Çiftliği Sırt (Kontrfile) Pastırma ürünümüzü aynı gün kargoya veriyoruz.

Bileşenler: Dana Eti, Çemen

 

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 3 aydır. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

 

Saklama Koşulları: 0◦C,+4◦C de muhafaza ediniz.Son tüketim tarihi 0◦C/+4◦C de orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Vakum ambalajından çıkartarak buzdolabında ambalaj kağıtlarıyla sararak muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Paket açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketiniz.Direkt veya pişirilerek tüketilir.Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliği’ne ve İslami usullere uygun olarak üretilmiştir.  Kalite Yönetim Sistemimizin ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin standartlara uygunluğu belgelendirilmiştir.

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ (100 Gr. İçin)

Enerji (kj /kcal 347 / 1435
Doymuş Yağ (g) 16,38
Karbonhidrat (g) 1,1
Protein (g) 14,0
Yağ (g) 35,0
Şeker (g) 1,1
Lif (g) 1,7
Tuz (g) 3,25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Ortalama Değerlerdir.

 

 

KALİTE BELGELERİ
İşletmemiz TSE TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE TS OIC/SMIC 1 Helal Uygunluk Belgesi ve  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.

 

AVŞAR ÇİFTLİĞİ YEMEKLİK PASTIRMA

Gıdanın Net Miktarı : 250 Gr.

İşletme Kayıt Numarası: TR-03-0381

Menşei : TÜRKİYE

 

 

Yemeklik Pastırma

Doğal yemeklik pastırma, Kayseri geleneksel lezzetiyle bir araya gelerek sofralarınızı şenlendirecektir. Doğal yöntemlerle yetiştirilmiş büyükbaş hayvanların etleriyle ve Osmanlı döneminin geleneksel baharatlarıyla buluşmuş pastırma yemeklerinize lezzet, sofralarınıza bereket katacaktır.

 

Yemeklerin Özel Sırrı Yemeklik Pastırma

Avşar çiftlik lezzetleriyle, yemeklerin tadını güzelleştirecek tadıyla damakları şenlendirecektir. Tazeliğiyle ve özel pişirme aşamalarıyla yemeklerde az baharatlı bir lezzet bırakarak, Türkiye’nin geleneklerini sofranızda birleştirecektir. Taze, lezzetli ve özel pastırma çeşitleriyle, yemeklerinizin sırrı olmaya hazırdır.

Yemeklik pastırma, fırın ve ocak yemekleriniz için lezzetlerle birleşmek yeni bir lezzet ortaya koymak için özenle, hijyen kurallarına uyarak el değmeden hazırlanmıştır. Lezzetli sofraların, maharetli pastırması olmak için Avşar çiftlik ve şarküteri ürünleri.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı