Kasap Kangal Sucuk 500 Gr
Kasap Kangal Sucuk 500 Gr
Kasap Kangal Sucuk 500 Gr

Kasap Kangal Sucuk 500 Gr

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

Afyonkarahisar'da Avşar Çiftliği'nin doğal ortamında, katkısız yemlerle beslenen besilik hayvanlarımızdan elde edilen kırmızı et ve baharatllarımızla özenle hazırlandı. Ailenizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz Avşar Çiftliği Kasap Sucuğu sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. 

Bileşenler: Dana ve Manda Eti,Dana Yağı, Kimyon , Sarımsak, Kırmızıbiber, Karabiber, Dekstroz, Stabilizatör (Sodyum Polifosfat), Antioksidan (Askorbik Asit), Koruyucu (Nitritli Tuz).

 

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tarihinden itibaren 2 aydır. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

 

Saklama Koşulları: 0◦C,+4◦C de muhafaza ediniz.Son tüketim tarihi 0◦C/+4◦C de orijinal ambalaj açılmadığı sürece geçerlidir. Vakum ambalajından çıkartarak sucuğu buzdolabında ambalaj kağıtlarıyla sararak muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda 1 yıl muhafaza edebilirsiniz.Paket açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketiniz.Kılıfından uzaklaştırarak direkt veya pişirilerek tüketilir.Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır

Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliği’ne ve İslami usullere uygun olarak üretilmiştir.  Kalite Yönetim Sistemimizin ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin standartlara uygunluğu belgelendirilmiştir.

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ (100 Gr. İçin)

Enerji (kj /kcal 1584 / 383
Yağ (g) 35,0
Doymuş yağ (g) 18,0
Karbonhidrat (g) 3,0
Şekerler (g) 0,5
Protein (g) 14,0
Tuz (g) 2,0
*Ortalama Değerlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALİTE BELGELERİ
İşletmemiz TSE TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE TS OIC/SMIC 1 Helal Uygunluk Belgesi ve  TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.

AVŞAR ÇİFTLİĞİ KASAP DANA KANGAL SUCUK

Gıdanın Net Miktarı : 500 Gr.

İşletme Kayıt Numarası: TR-03-0381

Menşei : TÜRKİYE

 

Kasap Sucuk

Doğal ortamında yetişen besili hayvanlarla, doğal koşullarla üretilmiş kasap sucuk, kahvaltının can alıcı noktalarından biri olmaya hazırdır. Gurmelerin hayallerini süsleyen, özel baharatlarıyla Osmanlı döneminin izlerini taşımaktadır. Gelenekleri sürdürmeye devam eden Avşar Çiftlik, kasap sucuğun tadıyla büyülenmenizi sağlayacaktır.

 

Kasap Sucuk Osmanlı’dan Sofralarda! 

Osmanlı döneminden günümüze Afyonkarahisar mahsüllerinin özel tariflerini bırakmamış, sucuk severlerin sofralarını kasap sucuğun orijinalliğiyle tanıştırmıştır. Doğal ortamında yetişen besili büyükbaş hayvanların, taze ve sağlıklı etleriyle, özel Osmanlı baharatlarının buluştuğu kasap sucuk, ailenizle ve misafirlerinizle birlikte lezzetli sofralara layıktır. Katkısız yem ile doğal ortamında beslenmiş hayvanlarla üretilmiş, özel Osmanlı tarifiyle baharatların buluştuğu lezzetler arasında yerini almıştır.

 

Kasap Sucuk Fiyatları

Sucuk insan sağlığı açısından yararlı gıdalar arasında yer alır. Çok eski bir tarihi geçmişe sahip olan sucuk üretimi sayesinde etin hem lezzetli hale gelmesi sağlanır hem de uzun ömürlü bir ürün elde edilir. Sucuk birçok kişi için sevilen şarküteri ürünleri arasındadır. Kasap Sucuk Fiyatları ürüne göre değişiklik gösterir. Sucuğun üretildiği etin türü ve miktarı fiyatlandırma sürecinde önemlidir.

 

Kangal sucuk nedir ? Merak edilirken sucuk çeşitli şekillerde üretilebilir. Fermentasyon işlemine tabi olan bir sucuk fermente sucuk olarak adlandırılırken ışıl işlem görmüş sucuklardan da söz edilebilir. Bu isimlendirme sucuğun elde ediliş sürecinde uygulanan yönteme bağlı olarak şekillenir.

 

Kangal sucuk, mangal sucuk ya da parmak sucuk gibi sucuk türleri de satış sırasında gündeme gelebilmektedir. Kangal sucuk olarak adlandırılan sucuk türünde sucuğun şekline ve yapılış biçimine uygun bir adlandırmadan söz etmek gerekir. Kangal olarak adlandırılan sucuklar özel bir sucuk kılıfının içerisine yerleştirildikten sonra u şeklinde bükülerek kurutulur. Bu yapıya kangal adı verilir. Kurutulurken sucuk iki ucu birbirine bağlanarak kurutulur.

 

Afyon Kasap Sucuk Fiyatları

Sucuk üretilirken fermente ya da ışıl işlem görmüş olarak üretilebilmektedir. Fermente sucuklarla ışıl işlem görmüş sucukların hazırlık aşaması birebir aynıdır. Bu süreçte etin içerisine çeşitli baharatlar konarak harmanlanır. Et hava almayacak şekilde karıştırıldıktan sonra özel kılıfların içerisine doldurulur. Bu kılıflar organik olabileceği gibi farklı türde de olabilmektedir. Daha sonra ise olgunlaşma aşamasında uygulanacak yöntemler değişiklik gösterebilir. Afyon Kasap Sucuk Fiyatları merak edilenler arasındadır.

 

Bu tür ürünlerde fiyatlandırma yapılırken üretim malzemesi , uygulanan işlem ve sucuğun miktarı dikkate alınarak hesaplama yapılmaktadır. Bu sebeplerle de belirgin bir rakamın telaffuz edilmesi doğru olmaz.

 

Kasap Sucuk Fiyatları firmalar arasında farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlandırma politikası her firma açısından farklı kriterler ele alınarak yapılır. Bu ve benzeri birçok sebep ile de ürünler arasında farklılık oluşması kaçınılmazdır. Sucuk üretimi sırasında çeşitli isimlendirmeler yapılabilir. Sucuğun elde ediliş yöntemi ya da şekli sucukların adlandırılmasında kullanılabilen ölçütlerdir.

 

Kasap Sucuk Sipariş

Sucuk insan sağlığına yararı olan gıdalar arasında yer alırken fermente edilmiş bir sucuğun bağırsakların yanı sıra bağışıklık sistemi açısından da faydası bulunur. İçerisinde çeşitli vitaminleri barındıran sucuk dana eti veya kanatlı hayvanların etlerinden de üretilebilmektedir. Kasap Sucuk Sipariş verilebilen ürünlerden biridir.

 

Kasap Sucuk Fiyatları belirlenirken de çeşitli kriterler dikkate alınır. Bu aşamada dana eti ya da kanatlı hayvan eti kullanılıp kullanılmadığı önemlidir. Ayrıca sucuğun miktarı da fiyatlandırmada etkilidir. Sucuk uzun süre bozulmadan kalabilen gıdalar arasında yer alır. Bu sebeplerle de uzun ömürlü bir üründür. Çok uzun bir geçmişe sahip olan sucuk üretim yöntemleri fabrikasyon ortamlarda ya da bireysel olarak evlerde de yapılabilmektedir. Evde yapılan sucuklar fermente edilerek üretilir.

 

Kasap Sucuk Kg Fiyatı

Sucuğun fermentasyona uğramasına bağlı olarak fermente sucuk olarak adlandırıldığı görülürken ışıl işlem gerçekleştirildiğinde ise ışıl işlem görmüş sucuk olarak isimlendirilmesi söz konusu olur. Kasap Sucuk Kg Fiyatı uygulanan işleme ya da kullanılan et türüne bağlı olarak değişebilmektedir.

 

Kasap Sucuk Fiyatları söz konusu olduğunda üretim yapan firmanın ürünlerinde değişiklik olması kaçınılmazdır. Kangal sucuk ya da parmak sucuk gibi çeşitli isimlerle adlandırılan ürünler ayrıca fermente sucuk gibi adlarla da gruplandırılabilir. Sucuğun içerisinde belirli bir oranda su kaldığında da tam kuru sucuk , yarı kuru sucuk ya da az kuru sucuk olarak sucuklar çeşitlenebilir. Bu ürünümüz hoşunuza gittiyse Acılı Parmak Sucuk ürünümüzü inceleyebilirisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı