Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma (250 Gr)
Yemeklik Pastırma
Yemeklik Pastırma (250 Gr)

Yemeklik Pastırma (250 Gr)

Fiyat : ₺46,00(KDV Dahil)

Afyonkarahisar'da Avşar Çiftliği'nin doğal ortamında, katkısız yemlerle beslenen besilik hayvanlarımızdan elde edilen kırmızı etle özenle hazırlandı. Ailenizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz Avşar Çiftliği Yemeklik Pastırma ürünümüzü aynı gün kargoya veriyoruz.

İçindekiler: Dana Eti ve Çemen

Raf Ömrü / Son Tüketim Tarihi: Üretim tahinden itibaren 3 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir. Etiketinde son tüketim tarihi mevcuttur.

Saklama Koşulları: Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış olarak sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

Yemeklik Pastırma

Doğal yemeklik pastırma, Kayseri geleneksel lezzetiyle bir araya gelerek sofralarınızı şenlendirecektir. Doğal yöntemlerle yetiştirilmiş büyükbaş hayvanların etleriyle ve Osmanlı döneminin geleneksel baharatlarıyla buluşmuş pastırma yemeklerinize lezzet, sofralarınıza bereket katacaktır.

 

Yemeklerin Özel Sırrı Yemeklik Pastırma

Avşar çiftlik lezzetleriyle, yemeklerin tadını güzelleştirecek tadıyla damakları şenlendirecektir. Tazeliğiyle ve özel pişirme aşamalarıyla yemeklerde az baharatlı bir lezzet bırakarak, Türkiye’nin geleneklerini sofranızda birleştirecektir. Taze, lezzetli ve özel pastırma çeşitleriyle, yemeklerinizin sırrı olmaya hazırdır.

Yemeklik pastırma, fırın ve ocak yemekleriniz için lezzetlerle birleşmek yeni bir lezzet ortaya koymak için özenle, hijyen kurallarına uyarak el değmeden hazırlanmıştır. Lezzetli sofraların, maharetli pastırması olmak için Avşar çiftlik ve şarküteri ürünleri.

Çerez Kullanımı